Marketing przy Kawie z nowym serwisem od Sohaus

Z końcem czerwca ruszyła nowa odsłona portalu Marketing przy Kawie – jednego z najbardziej popularnych i najdłużej (od 2003 roku) obecnych na runku mediów branżowych. Serwis został wdrożony przez Sohaus.

Nowy portal Marketing przy Kawie to efekt wielomiesięcznej pracy i jeden z najciekawszych projektów Sohaus. Na podstawie przygotowanych przez firmę Edisonda projektów graficznych i listy funkcjonalności dobraliśmy odpowiednie rozwiązania i przeprowadziliśmy całość prac programistycznych, począwszy od wdrożenia WordPress i napisania odpowiedniego szablonu, aż po stworzenie dedykowanych pluginów spełniających specyficzne wymagania Klienta.

Największym wyzwaniem w projekcie była jednak migracja ponad sześćdziesięciu tysięcy artykułów, ich uspójnienie i dostosowanie do nowego layoutu. Strona jest w pełni responsywna, działa bez zarzutu i co najważniejsze – zbiera pozytywne recenzje zarówno ze strony czytelników, jak i branżowych ekspertów.

Projekt możemy uznać za sukces. Nie zwalniamy jednak tempa, przed nami kolejny etap prac – tym razem nad rozwojem portalu i wzbogaceniem go o nowe działy, treści i funkcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *