Marketing przy Kawie z nowym serwisem od Sohaus

Z końcem czerwca ruszyła nowa odsłona portalu Marketing przy Kawie – jednego z najbardziej popularnych i najdłużej (od 2003 roku) obecnych na runku mediów branżowych. Serwis został wdrożony przez Sohaus.

Jak usunąć ograniczenie uploadu plików do 1MB – WordPress Multisite

Użytkownicy WordPressa w wersji MultiSite często mają problem z uploadem plików o rozmiarze większym niż 1MB – dzieje się to pomimo ustawienia w PHP dużo większych wartości dla maksymalnych wgrywanych plików.

Czego współczesny klient oczekuje od projektantów stron

Kiedyś projektant stron internetowych musiał po prostu… umieć projektować strony internetowe. Te czasy już jednak minęły i bardzo wątpliwe, że wrócą. Rośnie zarówno zapotrzebowanie jak i wymagania klientów, a wraz z nimi powiększają się kompetencje web designerów. Jako współcześni projektanci stron internetowych musimy więc nieustannie poszerzać nasze kompetencje..

Dlaczego Twoja strona musi być responsywna?

Znasz na pewno powiedzenie „Jak cię widzą tak cię piszą”. Trawestując je z punktu widzenia e-commerce, można napisać, że im lepszą, nowocześniejszą masz stronę internetową, tym większe szanse na pozyskanie klienta, ergo, zarobienie pieniędzy. Tylko jaka strona obecnie jest lepsza, zapytasz? Odpowiedź jest krótka, responsywna.

Jak wybrać nazwę dla sklepu internetowego?

Nazwa sklepu powinna być krótka, łatwa do zapamiętania, wymawiania i pisania. Powinna też wywoływać pozytywne skojarzenia, wyróżniać się z tłumu, z łatwością zapadać w pamięć i być równie atrakcyjna za 10 czy 20 lat. Tak w uproszczeniu można opisać najważniejsze cechy nazwy firmy czy produktu. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, prawda?

Ściąga z e-handlu. Jak zacząć?

Subiektywny przewodnik po e-commerce dla początkującego e-sprzedawcy.